• icon

  max. 2

  icon

  20m2

  Studio nr 1

  Studio nr 1 to kolejna propozycja idealna dla par lub podróżujących samotnie. Studio 4 położone jest na niskim drugim poziomie. Studio posiada łazienkę z kabiną prysznicową, balkon oraz aneks kuchenny. Nasi goście mogą skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu, parkingu oraz bezpłatnego dostępu do strefy Spa- sauna i jacuzzi.

 • icon

  max. 8

  icon

  100m2

  Apartament nr 2 Rodzinny

  Zapraszamy do komfortowo zaprojektowanego apartamentu dla 8 osób. Mieszkanie składa się z dwóch poziomów. Na pierwszym poziomie znajduje się duży salon z częścią jadalnianą oraz wypoczynkową, duża w pełni wyposażona kuchnia oraz toaleta. Na drugim poziomie znajdują się trzy sypialnie oraz łazienka z kabiną prysznicową i wanną. W apartamencie znajduje się kominek
  Bezpośrednio z salonu można wyjść na taras, na którym znajdują się meble ogrodowe.
  Kuchnia posiada bogate wyposażenie : lodówka, zmywarka, mikser, toster, garnki, sztućce, zastawa stołowa.
  nasi goście mogą skorzystać z bezpłatnego dostępu do Wi-Fi, parkingu oraz bezpłatnego dostępu do strefy Spa- jacuzzi i sauna.

 • icon

  max. 4

  icon

  30m2

  Apartament nr 3 z jedną sypialnią z łóżkiem piętrowym

  Kolejna propozycja w Willi Maja to apartament z jedną sypialnią dla czterech osób. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z piętrowym łóżkiem oraz łazienki z kabiną prysznicową. W salonie znajduje się wygodne duże podwójne łóżko. nasi goście mogą skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu, miejsca parkingowego oraz bezpłatnego dostępu do strefy Spa - jacuzzi i sauna.

 • icon

  max. 2

  icon

  20m2

  Studio nr 4

  Studio nr 4 to kolejna propozycja idealna dla par lub podróżujących samotnie. Studio 4 położone jest na drugim poziomie. Studio posiada łazienkę z kabiną prysznicową, balkon oraz aneks kuchenny. Nasi goście mogą skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu, parkingu oraz bezpłatnego dostępu do strefy Spa- sauna i jacuzzi.

 • icon

  max. 2

  icon

  20m2

  Studio nr 5

  Studio nr 5 to kolejna propozycja idealna dla par lub podróżujących samotnie. Studio 5 położone jest na drugim poziomie. Studio posiada łazienkę z kabiną prysznicową, balkon oraz aneks kuchenny. Nasi goście mogą skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu, parkingu oraz bezpłatnego dostępu do strefy Spa- sauna i jacuzzi.

 • icon

  max. 4

  icon

  35m2

  Apartament nr 6 Poddasze

  Na poddaszu Willi Maja znajdziecie Państwo mały przytulny apartament dla maksymalnie czterech osób. Apartament składa się z sypialni z dużym podwójnym łóżkiem oraz rozkładaną sofą, aneksu kuchennego z częścią jadalnianą oraz łazienki z wanną. Dla komfortu gości w apartamencie zamontowana jest klimatyzacja.
  Nasi goście mogą skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu, miejsca parkingowego, bezpłatnego dostępu do strefy Spa - sauna i jacuzzi.